Anioły jeszcze nigdy nie były tak przerażające...

Bóg wie, co się skryło w ludzkich, szklistych, jasnych łzach...


#1 2013-12-26 22:00:10

Solange

Obserwatorka Gwiazd

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 309
Punktów :   

Spis ludności

Szkic:

Kod:

[b]Imię: [/b]
[b]Nazwisko: [/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]Wiek: [/b]
[b]Rodzina: [/b]
[b]Historia: [/b]
[b]Umiejętności: [/b]
[b]Wygląd: [/b]
[b]Charakter: [/b]
[b]Broń: [/b]
[b]Specjalizacja: [/b]
[b]Zainteresowania:[/b]

Ostatnio edytowany przez Tadashi (2013-12-27 08:16:00)


http://s1.zerochan.net/DEATH.NOTE.600.955113.jpg

Offline

 

#2 2013-12-26 22:11:35

Solange

Obserwatorka Gwiazd

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 309
Punktów :   

Re: Spis ludności

Imię: Solange
Nazwisko: Wild
Wiek: 18 lat
Rasa: Człowiek
Rodzina: Ojciec, młodszy brat i macocha
Historia: Zadawała  się z dilerami narkotyków. Później odkryła, że jej matkę zabiły demony. Zaczęła na nie polować.
Umiejętności: Potrafi dobrze posługiwać się pistoletem, szybko uciekać i jest wygimnastykowana.
Wygląd: Jest szczupłą blondynką o bladej cerze i czekoladowych oczach.
Charakter: Zwykle złośliwa, odważna, arogancka, myśli tylko o sobie (do czasu)
Broń: Pistolet
Specjalizacja: Zabijanie demonów.
Zainteresowania: Uwielbia wpatrywać się w gwiazdy.


http://s1.zerochan.net/DEATH.NOTE.600.955113.jpg

Offline

 

#3 2013-12-27 14:50:27

Tadashi

Książę Demonów

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 517
Punktów :   
Wiek: kilka tysięcy lat
Rasa: demon

Re: Spis ludności

Imię: Tadashi
Nazwisko: Katsuko
Rasa: demon. Starszy syn Lucyfera.
Wiek: kilka tysięcy lat
Rodzina: ojciec - Lucyfer, matka - Anastasia oraz młodszy brat.
Historia: od zawsze rywalizował z bratem. Poza tym bardzo się od siebie różnili - mimo tego, iż był silniejszy od brata ojciec bardziej faworyzował swojego drugiego syna. Nienawidził ich za to. W końcu zbuntował się co zakończyło się karą - Lucyfer próbował go zabić, a na dodatek był pewny że mu się to udało. Jednak Mist ocalił jego życie, a jedyną droga ucieczki dla niego był świat ludzi.
Umiejętności: potrafi stworzyć z mroku wszystko co tylko chce. W ten sposób stworzył sobie sługę - Mista. Jest również bardzo zwinny i silny. Dzięki tej sile ma mozliwośc posługiwania się ogromnym mieczem.
Wygląd: wysoki na ok. 190 centymetrów chłopak o szczupłej lecz dobrze umięśnionej budowie ciała. Posiada kruczoczarne włosy sięgające ramion, jak zawsze ułożone w nieładzie.  Jego uszy są spiczaste i długie, w lewym uchu nosi kilka kolczyków. Jego skóra jest blada, a raczej biała, w przeciwieństwie do jego brata. Kształt źrenic jego oczu przypomina kocie źrenice - pionowe, a kolor tęczówek przypomina krew. Paznokcie u rak są nieco dłuższe niż normalnie, ostro zakończone, niczym pazury, a na dodatek są czarne jakby ktoś je pomalował. Na zawołanie potrafi przywołać ogromne czarne skrzydła, których pióra są ostrze jak noże. Na szyi nosi delikatny czarny krzyżyk. Zwykle ubiera się na czarno. 
Charakter: jest zimny i zwykle poważny, jednak nie jest wredny. Potrafi być bezlitosny i okrutny - jak to demon. Nie posiada uczuć, a tym bardziej nie potrafi się uśmiechać - nieważne czy cynicznie, czy ze szczęścia.
Broń: olbrzymi miecz oburęczny, pięć razy cięższy od człowieka. Wykuty z niezwykle rzadkiego minerału - nic nie jest w stanie go zniszczyć. Składa się z czarnej rękojeści wysadzanej klejnotami i pięknie zdobionej, oraz wąskiej, cienkiej klingi, która jest niesamowicie ostra.
Specjalizacja: denerwowanie Mista (najważniejsza profesja w jego życiu)
Zainteresowania: rzucanie w Mista papierkami, obżeranie się słodyczami, chodzenie po dachach i straszenie ludzi. A tak na serio - nauczył się grac na gitarze i fortepianie.


Rzeczy odbite w moich oczach nie mają znaczenia.
Rzeczy, które nie odbijają się w moich oczach, nie istnieją.

We are made from broken parts,
We are broken from the start,
Our hearts, they were beating in the dark,
We are built from broken parts...

Offline

 

#4 2013-12-27 18:34:30

 Diana

Strażniczka Dusz

Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 104
Punktów :   
Wiek: 7 tysięcy (jak 20 latka)
Rasa: Anioł Światłości

Re: Spis ludności

Imię: Diana
Nazwisko: Fortis
Rasa:Anioł światłości
Wiek: 7 tysięcy
Rodzina: Zmarłam kiedy matka mnie rodziła. Maria, zmieniła mnie w anielice. Traktowała jak córkę... Jestem nią.
Historia:Opiekuję się ludźmi chronię ich przed demonami... To zadanie jest coraz trudniejsze... Kiedyś około 200 lat temu straciłam podopieczną. Porwał ją Yahiro. Syn Lucyfera.
Umiejętności: Mam talent do latania, latam szybko i zwinnie. Chowam skrzydła kiedy chcę. Mam dużą siłę i zwinność. Metamorfoza
Wygląd: Długie rude i granatowe oczy jasna skóra
Charakter: Sprytna, opiekuńcza podejrzliwa.
Broń: Scimitar 
Specjalizacja: Opieka nad ludźmi. Moją podopieczną jest Solange.
Zainteresowania: Unicestwianie demonów.

Ostatnio edytowany przez Diana (2013-12-28 22:01:21)


                   Światło zawsze znajdzie drogę do człowieka...
                                                                               ...ale nie każdy człowiek znajdzie drogę do światła...

Offline

 

#5 2013-12-27 19:16:30

 Shantie

Odwieczna Tajemnica

Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 81
Punktów :   

Re: Spis ludności

Imię: Shantie
Nazwisko: Smith
Rasa: Człowiek
Wiek: 16
Rodzina: ojciec-Michael,matka-Ariel,starszy brat-Thomas,młodszy brat-Andrew
Historia: Shanti wywodzi się z bogatej rodziny.Jej ulubionym zajęciem jest tropienie,o co,nie można jej posądzać po wyglądzie.Jest dobra we wszelkiego rodzaju robotach ręcznych (chodzi mniej-więcej o maleńkie zwierzątka z kartek,czy robienie czegoś z gliny).Pewnego razu jej rodzina,ginie <zaginęła> w tajemniczych okolicznościach.Dom wygląda jak pobojowisko,a na stole w salonie (a raczej tym,co z niego zostało) leży kartka:"Oko za oko,ząb za ząb,cierpienie,za cierpienie...".Shanti podejrzewa,kto mógł to zrobić,lecz nie jest pewna.Dziewczyna wyrusza na poszukiwanie rodziny,i nie cofnie się przed niczym.
Umiejętności: Wytrapianie (pomaga jej w tym jej wierny kompan: Jack)
Wygląd: Shantie ma dość długie,kręcone włosy brązowego koloru.W tali jest bardzo szczupła.Ma około 165.Jej oczy są błękitne.Jeśliby popatrzeć w nie dłużej,zapewne można by było dostrzec coś więcej,coś co jest...ponadludzkie
Charakter: jest nieśmiałą osobą,choć czasem daje sobie z tym radę.Bardzo łatwo ją urazić,lecz jeśli zostanie się jej przyjacielem,jest w stanie wybaczyć prawie wszystko...
Broń: miecz,z szafirową rękojeścią
Specjalizacja: Szpieg
Zainteresowania: Sztuka,pisanie opowieści,śpiewanie,tworzenie drobiazgów oraz szycie

Ostatnio edytowany przez Shantie (2013-12-27 21:01:57)


"Le­piej żeby mnie niena­widzi­li ta­kim, ja­ki jes­tem, niż kocha­li ko­goś, kim nig­dy nie będę..."

Offline

 

#6 2013-12-27 20:56:40

 Trusiapl

Wieczny Smutek

Skąd: Pusta przestrzeń XD
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 77
Punktów :   
Wiek: 5 tysięcy lat.
Rasa: Anioł Ciemności
WWW

Re: Spis ludności

Imię: Trusia
Nazwisko: Malvo
Rasa: Anioł ciemności
Wiek: 5 tysięcy lat lat ale wygląda jak 16natolatka
Rodzina: Ojciec - Nick, Matka- Tessa, Młodsza siostra- Tina
Historia: Trusia na początku była promienistą i dobrą dziewczynką. Jednak jej rodzice i siostra zostali zastrzeleni. Ją kula też miała trafić, ale ona ją odbiła... Czymś dziwnym...dopiero później się okazało że to była jej cała złość i cały smutek. Chciała zabijać ale coś ją powstrzymywało. Nastało wielkie światło. Wokół Trusi były wszelkie wspomnienia. Zabiła sprawce zabójstwa jej rodziców swym żalem. Gość nie mógł wytrzymać. Do dzisiaj lata po świecie i zabiera dusze dzieciobójców. Na męki.
Umiejętności: Może przypomnieć wszystkie zagubione wspomnienia.
Wygląd: Ruda. Krótkie włosy. Niebieskie oczy. Zwykle ubrana na czarno. Strasznie blada. Skrzydła oderwane a na szyi łańcuch który oznacza wieczną mękę.
Charakter: Smutna , zwykle płacząca.
Broń: Ciemna kosa którą zabiera duszę, śmiertelne ostrze i pistolet męk.
Specjalizacja: szybkie ruchy
Zainteresowania: Balet, strzelanie z łuku, władanie nożami.

Ostatnio edytowany przez Trusiapl (2014-03-22 11:53:47)


Ludzie umierają... Tak to niewiarygodne do zrozumienia. Umierają a my chowamy ich w ziemi...Jak kwiaty...

Offline

 

#7 2013-12-28 17:06:35

Saphira

Upadła Anielica

Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 428
Punktów :   
Wiek: 17 lat
Rasa: Upadła Anielica(Anioł mroku)

Re: Spis ludności

Imię: Saphira (jej imię w starożytnym języku oznacza "upadła") Elizabeth (drugie imię)
Nazwisko: Trancy - ród, który swoje korzenie ma w niebie jak i w piekle.
Rasa: Anioł Mroku (Ostatnia upadła Anielica)
Wiek: 17 lat mimo, że wygląda na młodszą.
Rodzina: Ojciec Araksjel, Matka Selene i Siostra Luna, byli aniołami światła, jednak wszyscy zostali wymordowani.
Historia: W dzieciństwie objawiała dziwne zdolności, które bardzo pasowały do demonów jednak rodzice kochali ją tak bardzo, że chronili ją za wszelką cenę. Wiedzieli, że w jej przyszłości jest coś ważnego. Gdy miała 10 lat zginęli, była wtedy jeszcze aniołem światła, jednak dwa lata później została "spaczona" i zmieniła się w anioła mroku, ostatnią upadłą anielicę. Od tamtej pory pozostawała sama i trzymała się z dala od dobrych aniołów.
Umiejętności: Jej na pewno charakterystyczną mocą jest poruszanie się w cieniu, potrafi się po prostu w niego zmienić i zniknąć. Do tego włada czarnym ogniem i innymi podobnymi do anioła ciemności mocami. Włada także idealnie dwoma mieczami.
Wygląd: Ma 160 cm wzrostu, więc jest dość niska, ale to dodaję tylko jej niewinnego i słodkiego uroku. Posiada kruczoczarne, pofalowane włosy dosięgające jej do połowy pleców. Jako jedyna na całym świecie ma jasno fioletowe, błyszczące oczy. Jej cera jest bardzo jasna, wręcz biała. Jest bardzo chuda, ale dziewczęcych kształtów jej nie brak. Mimo tego jest bardzo zwinna, szybka i wysportowana. W uszach nosi parę kolczyków, a na lewym ramieniu wytatuowaną ma małą, czarną róże. Na szyi nosi jedyną pamiątkę po rodzicach - srebrny krzyż.
Charakter: Jest spokojną i nieśmiałą dziewczyną, która odcięła się od innych. Ale mimo tego jest naprawdę przyjazna i gdy tylko ktoś chce, potrafi nawiązać z nim znajomość. Ludzie jej ufają mimo, że jest złym aniołem. Nigdy nie odmawia nikomu udzielenia pomocy. W czasie walki jest odważna i zabija, jak bez uczuć. Mimo tego ma parę lęków, np. boi się burz.
Broń: Posługuje się dwoma, lekko zakrzywionymi mieczami zrobionymi z niezniszczalnego, srebrnego materiału. Mają czarne rękojeści, a na środku nich są szafirowe kamienie. Na jednym ostrzu wygrawerowany jest napis: "Żyj, by walczyć", a na drugim: "Walcz, by żyć".
Specjalizacja: Posługiwanie się cieniem jako swoją drugą bronią.
Zainteresowania: Uwielbia grać na gitarze, śpiewać i pisać piosenki. Potrafi także nieźle rysować.


Upadam w mrok! Prześlizgując się przez szczeliny, upadam na dno!
Czy będę mógł kiedykolwiek wrócić? Marzę o tym jak było kiedyś! Czy mnie słyszysz?


Saphashi
http://1.bp.blogspot.com/-0DPB9wzr1BU/UsGlbP9bUcI/AAAAAAAAAjQ/mAQjlN0MFFU/s1600/93769_fthsdnvz9glqebx1y0a3mju7wir82cp546ok.gif

Offline

 

#8 2014-01-03 14:56:32

Avalona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 7
Punktów :   
Wiek: 21 lat
Rasa: Anioł Mroku

Re: Spis ludności

Imię: Avalona Reyna (Avi)
Nazwisko: Tenebris
Rasa:Anioł Mroku
Wiek: 21 lat
Rodzina: Młodsza siostra Aurea (14 lat), młodszy brat Filius(14 lat), rodzice nie żyją.
Historia: Matka była aniołem mroku, ojciec światła. Ukrywali swoją miłość. Wydało się kiedy matka urodziła bliźnięta. Moja siostra jest anielicą światła. Dla mnie to nic złego, dla Fila też. Ale matka została zabita, ojciec też. Opiekuję się nimi od kiedy pamiętam. Uciekliśmy na ziemię. Żyliśmy w bogatej bezdzietnej rodzinie zastępczej, bez jakiejkolwiek innej rodziny. Amanda i jej mąż Tom zginęli w wypadku. Nie wiedzieli kim jesteśmy. Teraz ja też zarabiam i dalej opiekuję się rodzeństwem.
Umiejętności: Szybki lot, zwinność, metamorfoza, walka.
Wygląd: Ciemne oczy, kruczoczarne oczy i skrzydła, z wyjątkiem kilku białych piór. Jestem szczupła i wysoka. Zazwyczaj noszę gorset i czarne jeansy.
Charakter: Jestem dość wyzwolona i sprytna. Czasami wredna.
Broń: Sierp księżyca, i miecz ze stali ze wstawianymi szlifowanymi diamentami.
Specjalizacja: Nigdy nie będę zajmować się ludźmi co to to nie. Nie spełniała bym obowiązków, ponieważ odziedziczyłam umiejętności i ojca i matki. Dlatego, walczę z demonami.
Zainteresowania: Gimnastyka, muzyka. Uwielbiam ją.


Noc była piękna jak sen... A śmierć? Śmierć była jeszcze piękniejsza...

Offline

 

#9 2014-01-05 01:01:23

 Ayra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 4
Punktów :   
Wiek: 17
Rasa: Anioł Światłości

Re: Spis ludności

Imię: Ayra
Nazwisko: Goldenmayer
Rasa: Anioł Światłości
Wiek: 17
Rodzina: Ojciec-Andrew,matka-Adrianna,siostra-Agnes (15 lat)
Historia: Gdy Ayra była mała,była zwykłym człowiekiem,jak reszta jej rodziny.Dopiero później,otrzymała skrzydła.A mianowicie wtedy,kiedy anioły zauważyły jej dobroć i prawość.Dostała je mianowicie wtedy,gdy z palącego się domu,wyciągnęła dziecko,które jako jedyne w nim pozostało.
Umiejętności: Dziewczyna potrafi władać mieczem,oraz anielskimi mocami.
Wygląd: Dziewczyna ma długie,proste,brązowe włosy i czekoladowe oczy.Jest niska (160).
Charakter: Jest bardzo uparta,ale czuła,oraz opanowana.Sprytna,i opiekuńcza.
Broń: Miecz.
Specjalizacja: Pomoc i opieka nad ludźmi.
Zainteresowania: Rysowanie i pisanie opowiadań,muzyka.

Agnes:
http://i.pinger.pl/pgr99/66515995001b0f815112d578/112595.jpg

Ostatnio edytowany przez Ayra (2014-01-05 01:38:05)


Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń,jest tylko zupełnie inne...
                                                                                                    William Shakespeare

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thesims2.pun.pl www.gronckyrecords.pun.pl www.nivejki.pun.pl www.mag-team.pun.pl www.bleachfani.pun.pl