Anioły jeszcze nigdy nie były tak przerażające...

Bóg wie, co się skryło w ludzkich, szklistych, jasnych łzach...


#1 2014-01-31 19:05:05

 Trusiapl

Wieczny Smutek

Skąd: Pusta przestrzeń XD
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 77
Punktów :   
Wiek: 5 tysięcy lat.
Rasa: Anioł Ciemności
WWW

Opuszczone ulice miasta

To są ponure ulice. Po bokach ulic są spalone albo zniszczone mieszkania.


Ludzie umierają... Tak to niewiarygodne do zrozumienia. Umierają a my chowamy ich w ziemi...Jak kwiaty...

Offline

 

#2 2014-01-31 19:22:22

 Trusiapl

Wieczny Smutek

Skąd: Pusta przestrzeń XD
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 77
Punktów :   
Wiek: 5 tysięcy lat.
Rasa: Anioł Ciemności
WWW

Re: Opuszczone ulice miasta

- Twoje ciało dobrze się spisuje- uśmiechnął się chytrze. Obiecuję ci że cię zabiję. weszliśmy do jednego z mieszkań.
-wiesz co to za mieszkanie? Pewnie nie wiesz- No cóż raczej nie wiem. Byliśmy w jakimś spalonym mieszkaniu. W nim były dwa pokoje, jedna łazienka, salon,strych i kuchnia.
- To moje mieszkanie. Po tym jak zamordowano mnie i rodziców, spalili nasz dom. Oraz pozabijali wszystkich sąsiadów w około. - Powiedział uśmiechając się. Pamiętam to. Niedługo za tymi ulicami jest mój dom. Jego też spalili. Tyle że ten chłopak zginął o wiele później ode mnie. Ja zginęłam 5 tysięcy lat temu... Po co mnie tu przyprowadził.
- A ja jeszcze ci nie powiedziałem mojego imienia. Nazywam się Kazuma.- Ha. Dopiero teraz sobie to przypomniał. Ale ja nie to chcę wiedzieć.
-Za życia dużo o tobie słyszałem. Potworna historia. Zwłoki państwa Malvo znaleziono a także młodszej córki Tiny. Ale starszej nie. A więc chcę wiedzieć gdzie jest twoje ciało. Teraz dam ci mowę.- Nareszcie.
-Chcę zadać ci jedno pytanie.- Rzekłam.
-Jakie?
-Po co mnie tu przyprowadziłeś?- Uśmiechnął się chytro.
-Żeby zaprowadzić cię do twojego domu- Cholera!! On wiedział co tam jest...
-Teraz moje pytanie. Gdzie twoje ciało?
-Nie wiem. Ktoś je zabrał
-kto?
-Nie widziałam twarzy.
- Hmm... no trudno. A więc chodźmy - Znowu się uśmiechnął. Chyba tam nie pójdziemy...

Ostatnio edytowany przez Trusiapl (2014-01-31 19:24:11)


Ludzie umierają... Tak to niewiarygodne do zrozumienia. Umierają a my chowamy ich w ziemi...Jak kwiaty...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geodezja2006ns.pun.pl www.historia-magistra-vitae.pun.pl www.alibiiclan.pun.pl www.capowrzesnia.pun.pl www.chaotic-game.pun.pl